KONTAKTUJTE NÁS +420 775 319 244
info@deltamics.cz
  • flag_cz
  • flag_sk
  • flag_fr

 

DELTA MICS založena 1964


Se sídlem v Auxerre (89) ve Francii, Delta Mics je specialistou ve výrobě a distribuci motorizovaných rekreačních produktů


2002
Spuštění distribuce čtyřkolek Masai Hytrack


2009
V roce 2009 Delta Mics má počet registrací čtyřkolek na francouzském trhu 100000:

 

Na konci roku 2015,

Delta Mics se prodala více než 100.000 čtyřkolek na francouzském trhu 

 

CECTEK založen 1995

Založení továrny 
CECTEK je jedna z největších Taiwanských výrobců všech terénních vozidel a motorů v automobilovém průmyslu. Továrna byla založena v roce 1995. CECTEK se specializuje na projektování a výrobu vysokého výkonu čtyřkolek pro všechny uživatele. Díky vedoucí skupiny automobilového průmyslu na Tchaj-wanu, CECTEK posouvá produkty na zcela novou úroveň ve své třídě. Produkcí ATV CECTEK s high-end technologií a originálních náhradních dílů s našimi prodejci CECTEK  pomalu, ale stabilně roste. Naši zástupci jsou v Rusku, Německu, Francii, Švédsku, Turecku, Česku, Slovensku, Austrálii, Spojených arabských emirátů, Libanonu, Vanuatu a domovské základně, na Tchaj-wanu.

Generace čtyřkolek Cectek byla vybavena nejen s robustním výkonem, ale i uživatelsky přívětivé ovládání, systém pohonu Selection (FDS) poskytují dokonalou rovnováhu mezi extrémním manévrování a stabilitu. CECTEK rozvíjet Liquid chlazený motor vybavený v blízkosti vstřikování smyčkou elektroniky palivového systému (EFI) poskytuje efektivní, hladké a spolehlivé napájení pro přijetí jakoukoli práci. Cast-in-vložkou zajišťuje lepší mazání, vysoká pevnost struktury pro válce a nižší hmotnost. Kluzné ložisko požádal o klikové hřídele, poskytuje kompaktní nároky na prostor a vyšší nosnost, lepší než kuličkovým ložiskem. Hlava válců speciální design je kratší než obvyklého typu s integrovaným bloku válců do klikové skříně lze nechat těžiště nižší. Vysoký přenos výkonu. FDS (Čtyřcestný volič pohonný systém) s uzamykatelnou diferenciální funkce může pomoci řidiči umožňuje překonat překážku.
ULTRA-SECURE ŠASI SYSTEM
UCS (Ultra-secure Chassis System) je speciální konstrukční řešení pro nejnáročnější evropské terénu. Tento typ karoserie je tužší a bezpečné, dokonce může být použit pro závodění. Zcela nezávislé zavěšení všech čtyř kol systému s předpětí nastavitelné šoků může být vhodné na nerovném terénu a udržet vynikající ovladatelnost. Vynikající výkon podvozek s pohodlným posezením, ovladatelného řízení a lepší odpružení (přiměřenou jejich nerovném terénu) činí jezdec skoro cítí jako řídit vysoce výkonné vozidlo.